Inženýrské služby - firmy

Firmy 130 z 877

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy Tepelná čerpadla NIBE-eshop.cz

Tepelná čerpadla NIBE-eshop.cz

A-rank 79

V nabídce NIBE-eshop.cz jsou tepelná čerpadla všech typů. Venkovní jednotky vzduch-voda využívající venkovní vzduch a jsou vyrobené z kvalitní nerezové oceli a efektivně pracují až do teploty -25 °C. Ventilační tepelná čerpadla slouží jako větrací jednotky a teplo z odvětrávaného vzduchu využívají pro ohřev vody a..

Nabídka: NIBE F 2300-14, Tepelné čerpadlo NIBE SPLIT Set 3 vzduch-voda, Tepelné čerpadlo vzduch-voda NIBE SPLIT Set 6, více..

Kontakt www.nibe-eshop.cz - Podkrušnohorská 119

Logo firmy ELMOS LIBEREC s.r.o.

ELMOS LIBEREC s.r.o.

A-rank 78

Přes 20 let provádíme elektromontáže, instalace, revize a elektro projekce včetně inženýrské činnosti. Správa veřejného osvětlení. Stavební a zemní práce. Služby: Elektromontáže & elektroinstalace Elektro projekce Veřejné osvětlení Stavební a zemní práce Obnovitelné zdroje energie Pronájem stavební t..

Kontakt www.elmos.cz - Hodkovická 39; Liberec 23 - Doubí; 463 12

Logo firmy ARCHIX S.R.O. - architektonický ateliér

ARCHIX S.R.O. - architektonický ateliér

A-rank 72

Ateliér se zaměřuje na projekční činnost v oblasti staveb a interiérů, zpracovává návrhy nových bytových i průmyslových budov, zabývá se řešením interiérů. Nedílnou součástí je design nábytku. Důraz je kladen především na dokonalé výtvarné a technické zvládnutí detailu, zajímavou práci s materiálem a osobitý přístup..

Kontakt www.archix.cz - ZÁBRDOVICKÁ 16A 615 00 BRNO

Logo firmy Ing. Libuše Pokorná - STARPROJEKT

Ing. Libuše Pokorná - STARPROJEKT

A-rank 69

Vypracování architektonických studií, projektové dokumentace pro územní rozhodnutí, stavební povolení a realizaci stavby, dokumentace skutečného provedení stavby. Návrhy interiérů, vizualizace, inženýrská činnost.

Kontakt www.starprojekt.cz - Částkova 74, 32600 Plzeň

Logo firmy U.T.C. PROPERTIES s.r.o.

U.T.C. PROPERTIES s.r.o.

A-rank 68

Inženýrská a poradenská činnost v oblasti stavebnictví a realit. Vyřízení stavebního povolení až po kolaudaci, výběrová řízení dodavatelů, organizace stavby, jednání s úřady a dotčenými orgány. Komplexní řešení, rychlé a seriózní jednání.

Nabídka: Luxusní povlečení IKEA, nový potah na KIVIK Ikea, více..

Kontakt www.tresnovka.cz - Václavské náměstí 179, Kutná Hora 284 01

Logo firmy IZBING architektura a projektování

IZBING architektura a projektování

A-rank 65

Malé i velké projekty. Uděláme pro Vás projekt ke stavebnímu povolení i vše ostatní, budete-li si to přát.

Kontakt www.izbing.cz - Na Petřinách 208/36, 162 00 Praha 6

Logo firmy CITYPLAN, spol. s r.o.

CITYPLAN, spol. s r.o.

A-rank 64

Poskytování služeb konzultačních, inženýrských, expertních a projektových v energetice, životním prostředí, dopravě, dopravním inženýrství, mostním a inženýrském stavitelství.

Kontakt www.cityplan.cz - Jindřišská 889/17, 110 00 Praha 1

Logo firmy GEMA spol. s r.o.

GEMA spol. s r.o.

A-rank 64

Nabízíme správu a údržbu nemovitostí, inženýrskou činnost, poradenskou činnost v oblasti nemovitostí, stavebnictví a architektury.

Kontakt www.gema-reality.cz - Národní 1010/9, 110 00 Praha-Staré Město

Logo firmy G SERVIS CZ, s.r.o.

G SERVIS CZ, s.r.o.

A-rank 62

Společnost dodává projekty na rodinné domy - v nabídce je 606 projektových řešení. Služby společnosti: bezplatné konzultace, garantovaná realizace, malá projektová dokumentace, vzorový dům.

Kontakt www.gservis.cz - Argentinská 286/38, 170 00, Praha-Holešovice

Logo firmy není k dispozici

Ing. Milan Kulík

A-rank 60

1. Externistu platíte až po skutečném splnění sjednaného objemu práce. 2. Externista je vysoce motivován odvádět kvalitní práci (jde mu o získání příští zakázky), a to v dohodnutých termínech. 3. Ve vlastním zájmu a ve vlastní režii externista zvyšuje svoji kvalifikaci a udržuje si přehled o nejnovějším vývoj..

Kontakt www.rozpocty-kulik.cz - 412 01 Vinné 20

Logo firmy není k dispozici

HKMT Elektro Jan Mader

A-rank 53

Provádění elektroinstalačních a projekčních prací malého i nízkého napětí. Revize elektroinstalace i hromosvodů www.hkmtelektro.cz

Nabídka: Boloňský psík, více..

Kontakt www.hkmtelektro.cz - Radvanec - Maxov 13, Nový Bor, 473 01

Logo firmy není k dispozici

Stapring s.r.o.

A-rank 52

Poskytování komplexního stavebního inženýrství. Firmu Stapring®, s.r.o. jsem založil v roce 1995 s cílem poskytovat komplexní služby v oblasti stavební projekce a inženýringu a zajistit tak pro investory bezstarostný průběh výstavby a to plně v duchu našeho hesla: "Vaše stavba bez Vašich starostí" ..

Kontakt www.stapring.cz - Komenského 583, 517 41 Kostelec nad Orlicí

Logo firmy není k dispozici

Hobby se stalo firmou v r 2010 .

A-rank 52

Vyhledání pramenů pro studnu - optimalizace místa, stanovení přesné hloubky, vydatnosti a kvality. Vyhledání geopatogenních zón - domy, byty, stavební parcely, pracoviště. Vyhledání ztracených cenných kovových předmětů, zakopaných cenností, zapomenutých inženýrských sítí pomocí detektorů Fisher 75 LTD a Gemini 3..

Kontakt www.levak.eu - 36466 Útvina 165

Logo firmy není k dispozici

SHB akciová společnost

A-rank 50

Tým zkušených pracovníků je schopen kvalitně zajišťovat projekci a inženýring pro následující typy staveb: dálnice, rychlostní silnice, rychlostní městské komunikace, mosty všech rozpětí,inženýrské konstrukce, rekonstrukce a opravy silnic a městských komunikací, okružní křižovatky, projekty zklidněných komunikací, s..

Kontakt www.shb.cz - Štefánikova 849/21, CZ 602 00 Brno

Logo firmy není k dispozici

INFRAM a.s.

A-rank 49

Společnost INFRAM a.s. vznikla v roce 1996 jako inženýrská a konzultační firma. Společnost dnes nabízí mnohostranné profesionální služby související s přípravou a zajištěním realizace staveb, jedná se zejména o: project management, inženýrské činnosti, projektové, průzkumné a diagnostické práce, konzultační a ško..

Kontakt www.infram.cz - Pelušková 1407 198 00 Praha 9 Kyje

Logo firmy není k dispozici

Stavební a inženýrská společnost SPS s.r.o.

A-rank 49

HLAVNÍ OBLASTI PODNIKÁNÍ • projektové řízení a komplexní inženýrsko-technická činnost ve výstavbě • provádění staveb, jejich změn a odstraňování • projektová činnost ve výstavbě • poradensko konzultační činnost v oblasti výstavby a stavebnictví • obstaravatelská činnost v oblasti investic • za..

Kontakt www.stis.cz - Národní 138/10, 110 00 Praha-Nové Město

Logo firmy není k dispozici

SPS správa nemovitostí s.r.o.

A-rank 48

Zabýváme se správou a údržbou nemovitostí, realitní činností, inženýrskou činností v investiční výstavbě. nženýrská činnost v investiční výstavbě V celém průběhu přípravy investičních záměrů, plánování projektu a organizace výběrových řízení je naším prvořadým úkolem zajistit nejlepší možnou pozici klienta. V ..

Kontakt www.sps-sn.cz - Jana Masaryka 165/22, 120 00 Praha-Vinohrady

Logo firmy není k dispozici

Ing. Miroslav RUSIŇÁK s.r.o.

A-rank 47

Společnost Ing. Miroslav RUSIŇÁK, s.r.o. poskytuje služby inženýrského designu řadě klientů, orientované hlavně na letecký průmysl. Hlavní aktivitou jsou modifikace leteckých zařízení podle EASA Part 21 ADOA. Práce představují všeobecný 3D strojírenský design a pevnostní analýzy pro širokou klientelu po celém ..

Kontakt www.rusinak.cz - Spořická 400/34 184 00 Praha 8 - Dolní Chabry

Logo firmy není k dispozici

PPU spol. s r.o.

A-rank 47

Projekce dopravních a inženýrských staveb a zpracování posudků a studií v oblasti životního prostředí.

Kontakt www.ppusro.cz - Vyžlovská 2243/36, 100 00 Praha-Strašnice

Logo firmy není k dispozici

CI invest, s.r.o. estavby.cz

A-rank 46

Vítejte na stránkách společnosti CI Invest s.r.o. Od roku 2003 realizujeme veškeré rekonstrukce, ale i stavby pro zákazníky přímo na klíč. Provádíme realizace od rekonstrukce bytového jádra po kompletní stavbu domu včetně návhů a realizací zahrad, plotů, bazénů. Proto nás neváhejte kontaktovat. Dále na našich st..

Kontakt Donská 9/275, 101 00, Praha 10

Logo firmy není k dispozici

INTEKA Brno spol. s r.o.

A-rank 46

Firma INTEKA Brno spol. s r.o. , jako samostatný ryze český subjekt od r.1992, realizuje na základě vlastního inženýringu a projekčního řešení komplexní dodávky zařízení v oblasti tepelné energetiky, tepla a kompletního rozsahu technologií úpraven vod. S využitím dlouhodobých zkušeností a znalostí, s cílem vždy p..

Kontakt www.inteka.cz - Klíny 25 615 00 Brno

Logo firmy není k dispozici

IMSTAV Group s.r.o.

A-rank 46

Stavební firma IMSTAV Group s.r.o.. realizuje především v bytové výstavbě, výstavbě domů s pečovatelskou službou a domovů důchodců a zasíťování velkých obytných celků. Hlavní aktivitou firmy je komplexní dodávka staveb na klíč a zemní práce většího rozsahu. Prvotním úkolem je vysoká odbornost, kvalita a objektivní..

Kontakt www.imstav.cz - Mydlářská 105 460 10 Liberec 10

Logo firmy není k dispozici

Mgr. Miroslav Veselý

A-rank 46

Hydrogeologické a inženýrsko-geologické posudky. Legalizace starých kopaných studní, stanovení odběru podzemní vody pro nové vrtané studny, měření hladin podzemní vody a hloubek studní do 30 m. Návrhy čerpacích a stoupacích zkoušek pro stanovení vydatností, stanovení minimálních a maximálních přítoků. Ekologické mo..

Nabídka: Drtička a lis na ovoce, Prodám palivové dřevo smrkové., Nové brzdové destičky pro Jeep Commander /Jeep Grand Cheroke, více..

Kontakt Višňová 873, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Logo firmy není k dispozici

IDOP Olomouc, akciová společnost

A-rank 45

IDOP Olomouc a.s. je inženýrsko-dodavatelská, obchodní a projekční společnost. Představuje se jako účastník investičního procesu pro stavby v tuzemsku a zahraničí. Její činností je: kompletní práce pro novostavby, rekonstrukce staveb a ekologii, investorská příprava a inženýrská činnost, projekce, dodavatelská čin..

Kontakt www.idop.cz - Řepčínská 234/82 Olomouc 779 00

Logo firmy není k dispozici

Architekti A91 Hradec Králové

A-rank 45

Zkušený akademický architekt doplněný o mladý kolektiv. Kombinace, která Vám pomůže najít optimální řešení na základě zkušeností v moderní podobě. Zkrátka kvalitní architekti z města Hradec Králové. Nabízíme architektonické a projekční práce, návrhy rodinných domů, bytové výstavby, občanské vybavenosti, urbanism..

Kontakt www.atelier-a91.cz - Československé armády 287/19, 500 03 Hradec Králové

Logo firmy není k dispozici

ATIS-em spol. s r.o.

A-rank 43

Kompletní VYBAVENÍ PRODEJEN, obchodní zařízení, interiéry obchodů, výstavních stánků. Architektonické, inženýrské a projekční služby. Regály, pulty, police, drážkové panely, vitríny, stojany, figuríny, skladové regály. Zakázkové interiéry na klíč. http://www.atis-interiery.cz

Nabídka: Regál, regály SU5, více..

Kontakt www.atis-interiery.cz - K Pasekám 4086 Zlín 760 01

Logo firmy není k dispozici

IDOK spol. s r.o.

A-rank 43

Společnost IDOK pod vedením Josefa Škody soudního znalce, zajišťuje inženýrskou a investorskou činnost ve stavebnictví. Inženýring ve stavebnictví vykonává komplexně a podle hesla "Vykonej vše bezchybně napoprvé". Priority IDOK s.r.o. - politika jakosti, spokojenost zákazníka, zlepšování nabízených slu..

Kontakt www.idok.cz - Ruská 16/442, 10100 Praha 10 - Vršovice

Logo firmy není k dispozici

S-projekt plus a.s.

A-rank 43

Poskytování komplexních inženýrských služeb.

Kontakt www.s-projekt.cz - třída Tomáše Bati 508, 760 01 Zlín

Logo firmy není k dispozici

STAVIS KLADNO s.r.o.

A-rank 43

Provádíme komplexní inženýrské práce. Zajišťujeme technický stavební dozor. Držitel certifikátu ČSN EN ISO 9001:2001.

Kontakt www.stavis.kladno.cz - Milady Horákové 2077, 272 01 Kladno-Kročehlavy

Logo firmy není k dispozici

Odborné překlady a popisy výkresů v ruštině v AutoCadu

A-rank 43

Nabízím precizní překlad odborných technických textů z ČJ do RJ (mám profesionální praxe od r.1985). Kladu důraz na kvalitu jazyka a obsahovou věrnost. Pro porozumění obsahu využívám své technické vzdělání (VŠ stavební – technické zabezpečení budov) a praxi projektanta v elektrotechnickém výrobním podniku Tesla V..

Nabídka: Překlady z AJ/ČJ do RU, popisy výkresů v RU v AutoCadu, více..

Kontakt www.tranlang.cz - Zašovská 461, 757 01 Valašské Meziříčí

Firmy 130 z 877

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor