Likvidace odpadu, recyklace - firmy

Firmy 130 z 416

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy LUTOMA, s. r. o.

LUTOMA, s. r. o.

A-rank 73

*Jsme obchodní firmou s mnohaletými zkušenostmi v našich činnostech. * Nacházíme se v severovýchodních Čechách v okrese Náchod při hranicích s Polskem (mapa). * Sídlo firmy je umístěno při vjezdu do města Broumova, 50m za benzínovou čerpací stanicí, vpravo u sjezdu z hlavní silnice - rekonstruovaná zemědělská use..

Kontakt www.lutoma.cz - Hejtmánkovice 19, 550 01

Logo firmy MIKAPA plus

MIKAPA plus

A-rank 72

Svoz a zneškodnění komunálních a živnostenských odpadů, sběr využitelných složek a vybraných odpadů nebezpečných. Provozujeme sběrné dvory a svoz velkoobjemovými kontejnery, údržbu zeleně, čištění, zimní služby.

Kontakt www.mikapaplus.cz - Dolnoměcholupská 28, Praha 10

Logo firmy Pyros

Pyros

A-rank 67

PYROS spol. s r.o. je společnost zaměřená na komplexní zabezpečení služeb v oblasti požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, nakládání s chemickými látkami a odpady pro právnické a podnikající fyzické osoby.

Kontakt www.pyros-po.cz - Kožichovice 25, 674 01, Třebíč

Logo firmy Autodoprava Karel Rys

Autodoprava Karel Rys

A-rank 65

Zemní práce, demolice, velkoobjemová přeprava. Sutě, odpady, odvoz (veškerá manipulace s odpadem se řídí dle zákona o odpadech). Prodáváme a dovážíme písek, štěrk a recykláty. Ukládka inertního odpadu. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Kontakt autodoprava-rys.cz - Pod Táborem 17/4, Praha 9 - Malešice, 190 00

Logo firmy není k dispozici

Transform a.s. Lázně Bohdaneč

A-rank 55

Vyrábíme: plastová zatravňovací dlažba pro parkování osobních i nákladních vozidel, plastové plotovky pro výstavbu plotů, lehké plotové základy, plastové záhonové chodníky a zahradní obrubníky, zahradní nášlapné dílce, plastové desky, ohradníkové kůly, kabelové žlaby, přepravní palety, plastové profily nejrůznějšíc..

Kontakt www.recyklace.cz - Na Lužci 659, 533 41 Lázně Bohdaneč

Logo firmy není k dispozici

OBMtec Central Europe s.r.o.

A-rank 50

OBMtec – Váš specialista pro recyklační technologie. Firma zabývající se výrobou, prodejem a servisem strojů a technologií pro ekologické zpracování dřevního odpadu. Recyklační stroje, přizpůsobené vašim potřebám a požadavkům. Nabízí mnoholeté zkušenosti firmy OBMtec s výrobou pařezových fréz, podávacích zaříze..

Kontakt www.obmtec.cz - Husova 816 25901 Votice

Logo firmy není k dispozici

AGROMARKET

A-rank 48

Sadové úpravy, produkce chovných plemenných zvířat, biochov ovcí, výroba zemin a substrátů, příjem bioodpadu.

Nabídka: pneu 195/70 R 15 C, Kozí mléko- prodej ze dvora, Romney Marsh-Kent,CZ-BIO-001, více..

Kontakt www.sadovky.cz - Hlavní 192,25065 Bašť

Logo firmy není k dispozici

Polystyren sypaný

A-rank 48

Recyklujeme zbytkový EPS, XPS polystyren, naším způsobem zpracování umožňujeme, aby se polystyren dále využíval ve stavebnictví jako plnohodnotná tepelná izolace. Proč nevyužít to, co už bylo jednou vyrobené a navíc s lepšími izolačními vlastnostmi. Sypaný polystyren využíváme ve stavebnictví jako tepelnou a zvuko..

Nabídka: Foukaná izolace svépomocí, Sypaný polystyren extrudovaný, Polystyren sypaný, drcený, více..

Kontakt www.polystyrensypany.cz - Olešnická 511/23, Praha 9

Logo firmy není k dispozici

Ludmila Hochmanová - Číma Liberec

A-rank 46

V Libereckém kraji nabízíme autodopravu a další služby čistění kanalizace, odvoz fekálií, přistavení kontejneru od 3,5t do 7,5t, doprava do 7,5tuny písku, šterku, betonu a ostatních stavebích materiálů. Odvoz komunálního odpadu, stevební sutě aj. Podrobnější informace na našich WWW stránkách.

Kontakt www.cimaliberec.cz - Londýnská 10/99, Liberec XI-Růžodol I, 46001

Logo firmy není k dispozici

A+A Aligator - stěhování Praha, vyklízení Praha, těžká parta

A-rank 46

A+A Aligator - stěhování Praha, vyklízení Praha, těžká parta Praha - stěhování a vyklízení bytů a firem Praha - kompletní stěhovací a vyklízecí služby. KONTAKTY: 602 944 940 - 775 644 940 http://www.stehovani-vyklizeni.cz STĚHOVÁNÍ * stěhujeme byty, kanceláře, archivy, knihovny, sklady, celé objekt..

Nabídka: Vyklízení bytů a sklepů Praha A+A Aligator, Levné stěhování Praha, Levné vyklízení A+A Aligator Praha, více..

Kontakt www.stehovani-vyklizeni.cz - Vinohradská 151, 130 00, Praha 3

Logo firmy není k dispozici

Šikula - Stěhovák, s.r.o.

A-rank 46

Firma Šikula - Stěhovák, s.r.o. je středně velká rodinná firma, která se zabývá kompletním stěhovacím servisem. Ve stěhování se pohybujeme už 11. rokem proto máme velké zkušenosti jak se stěhováním bytů tak firem malých i velkých rozměrů. Převážně se zabýváme stěhováním v Praze a okolí, ale vyjíždíme i po celé česk..

Nabídka: Stěhování Praha volejte ZDARMA 800 444 499, více..

Kontakt www.sikula-stehovak.cz - Neveklovská

Logo firmy není k dispozici

Sběrné suroviny Tomeček s.r.o.

A-rank 46

Firma Sběrné suroviny Tomeček s.r.o. patří mezi významné moravské společnosti poskytující služby v oblasti ekologického zpracování druhotných surovin. Vykupujeme, třídíme, zrpacováváme materiál jako je papír, lepenka, železné a neželezné kovy. Firma podniká na základě schválených provozních řádů a povolení s na..

Kontakt www.suroviny-prerov.cz - Hranická 25 - Přerov Předmostí

Logo firmy není k dispozici

WEGA recycling s.r.o.

A-rank 46

Výkup, prodej, zpracování, likvidace druhotných surovin a odpadů včetně nebezpečných. Kompletní odpadový a kontejnerový servis. Poradenství v oblasti nakládání s odpady. Provoz sběrny druhotných surovin, výkup papíru, železa, barevných kovů a plastů.

Kontakt www.wegarecycling.cz - Vavřineč 130, 277 31 Malý Újezd

Logo firmy není k dispozici

Novák Ján - VYDRUS

A-rank 45

Vítáme Vás na domovské stránce společnosti VYDRUS Králíky s.r.o. Od svého založení se společnost zabývá činnostmi v oblasti zpracování druhotných surovin, současně provádíme sběr akumulátorů, které dodáváme finálnímu zpracovateli. Rozšířili jsme činnosti o dovoz a prodej použitých tahačů a nákladních vozidel na o..

Kontakt www.vydrus.cz - Plynárenská 384 561 69 Králíky

Logo firmy není k dispozici

UNIKASSET spol. s r.o.

A-rank 45

Jsme strojírenská firma která se od roku 1995 specializuje na vývoj, výrobu a následný servis zařízení pro zpracovávání odpadů drcením a mletím včetně separace feromagnetických kovů. Naše drtiče, mlýny a magnetické separátory dodáváme jak samostatně, tak v kompletních technologických linkách. Díky vynikající..

Kontakt www.unikasset.cz - Vítkovická 3310, 702 00 Ostrava 1

Logo firmy není k dispozici

INORGA RERO, spol. s r.o.

A-rank 45

Společnost INORGA RERO, spol. s r.o. ve všech oblastech své činnosti navázala na aktivity stejnojmenné firmy INORGA RERO. Hlavní aktivitou společnosti je nakládání s odpady podle platného zákona o odpadech včetně prováděcích předpisů. Cílem společnosti je přenést vaše problémy z oblasti ekologie na na..

Kontakt www.inorga-rero.cz - Janáčkova 1194/12 702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Logo firmy není k dispozici

SH Drtiče s.r.o. - Drcení dřeva,palstů,pneumatik,nábytku...

A-rank 44

Nabízíme volnou kapacitu drtiče Doppstadt DW-3060 , který je mobilní a může tak působit po celé ČR včetně mobilního nakladače. Drtíme dřevo, plasty, pařezy, stratné palet , lepenka, dřevěné železniční pražce, papír, pneumatiky, nábytek (i čalouněný). Pro naše zákazníky zajišťujeme i servis v oblasti zpracování a ..

Nabídka: Teleskopický manipulátor Terex Agrilift 737, r.v.2007, více..

Kontakt www.shdrtice.cz - Dražice 135 , 39131 Dražice

Logo firmy není k dispozici

UNIFLEX Moravia s.r.o.

A-rank 43

Společnost UNIFLEX Moravia s.r.o. vznikla v roce 2000 v Ostravě. Počátkem roku 2001 se společnost rozhodla pro změnu v oblasti regionálního působení a dále i v činnosti podnikání. Vzhledem k vysoké nezaměstnanosti a znalosti regionu Bruntál, se společnost rozhodla soustředit své sídlo právě do tohoto uvedeného ..

Kontakt uniflex.cz - Zahradní 1440/36, 792 01 Bruntál

Logo firmy není k dispozici

SNAKE SERVIS

A-rank 43

Provádíme úklid rodinných a panelových domů, domácností,kanceláří, dále vyklízení, údržba nemovitostí a zeleně, ostraha formou subdodavatelské činnosti, hlídání dětí. Zaručujeme Vám maximální spokojenost, spolehlivost a flexibilitu.

Kontakt Bernolákova 1190/4

Logo firmy není k dispozici

Likvidace vozidel, autovraků ZDARMA!

A-rank 42

Ekologická likvidace vozidel, autovraků zdarma i s vyřazením z registru motorových vozidel Brno a Brno venkov. Zdarma sběrné místo autovraků pro Brno a Brno venkov. Zdarma odvezeme autovlak. U nás za nic neplatíte.

Kontakt www.likvidace-autovraku-brno.cz - Blažkova 7 Brno 638 00

Logo firmy není k dispozici

SOP a.s.

A-rank 42

* výstavba a provozování zabezpečených a řízených skládek, včetně skládek s využitím bioplynu * sběr, svoz a doprava průmyslových i domovních odpadů * různé systémy separovaného sběru domovního odpadu včetně separovaného sběru nebezpečného odpadu z domácností, wet/dry systému * provozování skartačních ..

Kontakt www.mariuspedersen.cz - Pardubická 1630, 535 01 Přelouč

Logo firmy není k dispozici

NAKLÁDÁNÍ S ODPADY - TAUTERMAN

A-rank 42

Společnost František Tauterman - Centrum Likvidací byla založena v roce 1995. Již od tohoto roku je naší hlavní činností recyklace elektronického šrotu a výpočetní techniky, solárních panelů FV a skartací dat. Pro všechny uvedené druhy odpadů současně zabezpečujeme demontáž, odvoz a následnou ekologickou..

Kontakt www.centrum-eko-likvidace.org - Bývalé ZD Třebotov , 252 26 Třebotov. Praha Západ.

Logo firmy není k dispozici

ODVOZ SUTĚ A ODPADU - JIŘÍ BOČEK

A-rank 42

Nabízíme odvoz stavební sutě, zeminy a komunálního odpadu. Dovoz štěrku, písku, betonu, a stavebního materiálu. Vyklízení objektů – Domy, sklepy, půdy. Zemní, bourací a výkopové práce. Zajistíme i nakládku kontejneru. Přistavení kontejneru v Praze a okolí.

Kontakt www.bocek-odpady.cz - Na Větrníku 6/1611, 16200 Praha 6

Logo firmy není k dispozici

Ekoporadenství - Ing. Radek Klvač

A-rank 42

Poradenství v oblasti životního prostředí (podniková ekologie, odpady, ovzduší, voda, IPPC, EIA, havarijní plány, provozní řády aj.) a stavebního řádu (inženýrská činnost).

Kontakt www.ekoporadenstvi-klvac.cz - Lumírova 70, Ostrava

Logo firmy není k dispozici

EKOLOGICKA LIKVIDACE VOZIDEL,ODTAHOVÁ SLUŽBA

A-rank 42

PROVÁDÍME EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL na území SEVEROMORAVSKÉHO KRAJE. ODTAHY A PŘEVOZY VOZIDEL do 3,5t - včetně v rámci celé ČR.

Kontakt www.ekolikcar.cz - Polská 1525/12,Ostrava-Poruba,708 00

Logo firmy není k dispozici

U - TRANSFORM CZ a.s.

A-rank 41

Akciová společnost U - TRANSFORM CZ se od svého založení zabývá recyklací separovaného odpadního plastu, a to jak vytříděného z komunálního odpadu občanů, tak i z průmyslové sféry. Naše společnost patří mezi podniky, které mají v České republice velkou budoucnost. Třídění a recyklace plastových odpadů patří mezi..

Kontakt www.transformstod.cz - Plzeňská 250, 333 01 Stod

Logo firmy není k dispozici

NAPOS, s.r.o.

A-rank 41

100% česká společnost NAPOS, s.r.o. byla založena dne 9. 11. 1992 jako firma zabývající se ekologickým zpracováním kovového, papírového, plastového a skleněného odpadu. Naší filozofií je recyklace surovin bez zátěže životního prostředí. Společnost je certifikována pro systém managementu jakosti dle EN..

Kontakt www.napos.eu - U Panelárny 461, 503 02 Předměřice nad Labem

Logo firmy není k dispozici

VAPO spol. s r.o.

A-rank 41

Firma VAPO spol. s r. o. vznikla v roce 1993 a v současné době má provozovnu v Červeném Kostelci. Výrobní program je zaměřen na dvě oblasti. Jsou to pryžotextilní výrobky a technická pryž lisovaná. Pryžotextilní výrobky se dělí na těsnící vaky potrubí, zvedací vaky, těsnící vaky na trhliny, těsnící klíny a san..

Kontakt www.vapo-sro.cz - Žatecká 660, 441 01 Podbořany

Logo firmy není k dispozici

Kovošrot - Zeman

A-rank 41

Nakládání s odpady,výkup železných i barevných kovů,kabelů a elektrošrotu s podílem drahých kovů.Dále provádíme likvidace technologických celků strojního zařízení,halových prostor,kolejiště apod...-řezání kyslíkem,plazmou s následným výkupem vzniklého kovového odpadu.Pro organizace zajišťujeme dopravu pro svoz kovov..

Kontakt www.kovosrot.jex.cz - V Zátiší 1006,27801 Kralupy nad Vltavou

Logo firmy není k dispozici

NYKOS a.s.

A-rank 41

Marius Pedersen A/S je přední dánskou společností, která se zabývá především moderními metodami nakládání se všemi druhy odpadů, výstavbou silnic a výstavbou sportovních zařízení, výstavbou a renovací speciálních povrchů na těchto objektech, a to nejen v Dánsku, ale i v dalších zemích Evropy. Firma Marius Peder..

Kontakt www.mariuspedersen.cz - Ždánice 71, 281 63

Firmy 130 z 416

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor