Likvidace odpadu, recyklace - firmy

Firmy 130 z 415

Zobrazit pouze firmy z regionu:
Logo firmy LUTOMA, s. r. o.

LUTOMA, s. r. o.

A-rank 73

*Jsme obchodní firmou s mnohaletými zkušenostmi v našich činnostech. * Nacházíme se v severovýchodních Čechách v okrese Náchod při hranicích s Polskem (mapa). * Sídlo firmy je umístěno při vjezdu do města Broumova, 50m za benzínovou čerpací stanicí, vpravo u sjezdu z hlavní silnice - rekonstruovaná zemědělská use..

Kontakt www.lutoma.cz - Hejtmánkovice 19, 550 01

Logo firmy MIKAPA plus

MIKAPA plus

A-rank 72

Svoz a zneškodnění komunálních a živnostenských odpadů, sběr využitelných složek a vybraných odpadů nebezpečných. Provozujeme sběrné dvory a svoz velkoobjemovými kontejnery, údržbu zeleně, čištění, zimní služby.

Kontakt www.mikapaplus.cz - Dolnoměcholupská 28, Praha 10

Logo firmy Pyros

Pyros

A-rank 67

PYROS spol. s r.o. je společnost zaměřená na komplexní zabezpečení služeb v oblasti požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, nakládání s chemickými látkami a odpady pro právnické a podnikající fyzické osoby.

Kontakt www.pyros-po.cz - Kožichovice 25, 674 01, Třebíč

Logo firmy Autodoprava Karel Rys

Autodoprava Karel Rys

A-rank 65

Zemní práce, demolice, velkoobjemová přeprava. Sutě, odpady, odvoz (veškerá manipulace s odpadem se řídí dle zákona o odpadech). Prodáváme a dovážíme písek, štěrk a recykláty. Ukládka inertního odpadu. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Kontakt autodoprava-rys.cz - Pod Táborem 17/4, Praha 9 - Malešice, 190 00

Logo firmy není k dispozici

Transform a.s. Lázně Bohdaneč

A-rank 55

Vyrábíme: plastová zatravňovací dlažba pro parkování osobních i nákladních vozidel, plastové plotovky pro výstavbu plotů, lehké plotové základy, plastové záhonové chodníky a zahradní obrubníky, zahradní nášlapné dílce, plastové desky, ohradníkové kůly, kabelové žlaby, přepravní palety, plastové profily nejrůznějšíc..

Kontakt www.recyklace.cz - Na Lužci 659, 533 41 Lázně Bohdaneč

Logo firmy není k dispozici

OBMtec Central Europe s.r.o.

A-rank 50

OBMtec – Váš specialista pro recyklační technologie. Firma zabývající se výrobou, prodejem a servisem strojů a technologií pro ekologické zpracování dřevního odpadu. Recyklační stroje, přizpůsobené vašim potřebám a požadavkům. Nabízí mnoholeté zkušenosti firmy OBMtec s výrobou pařezových fréz, podávacích zaříze..

Kontakt www.obmtec.cz - Husova 816 25901 Votice

Logo firmy není k dispozici

AGROMARKET

A-rank 48

Sadové úpravy, produkce chovných plemenných zvířat, biochov ovcí, výroba zemin a substrátů, příjem bioodpadu.

Nabídka: Romney Marsh-Kent,CZ-BIO-001, Americká kamna JUNKER RUH 18, více..

Kontakt www.sadovky.cz - Hlavní 192,25065 Bašť

Logo firmy není k dispozici

Polystyren sypaný

A-rank 48

Recyklujeme zbytkový EPS, XPS polystyren, naším způsobem zpracování umožňujeme, aby se polystyren dále využíval ve stavebnictví jako plnohodnotná tepelná izolace. Proč nevyužít to, co už bylo jednou vyrobené a navíc s lepšími izolačními vlastnostmi. Sypaný polystyren využíváme ve stavebnictví jako tepelnou a zvuko..

Nabídka: Polystyren sypaný, drcený, Sypaný polystyren extrudovaný, Foukaná izolace svépomocí, více..

Kontakt www.polystyrensypany.cz - Olešnická 511/23, Praha 9

Logo firmy není k dispozici

Ludmila Hochmanová - Číma Liberec

A-rank 46

V Libereckém kraji nabízíme autodopravu a další služby čistění kanalizace, odvoz fekálií, přistavení kontejneru od 3,5t do 7,5t, doprava do 7,5tuny písku, šterku, betonu a ostatních stavebích materiálů. Odvoz komunálního odpadu, stevební sutě aj. Podrobnější informace na našich WWW stránkách.

Kontakt www.cimaliberec.cz - Londýnská 10/99, Liberec XI-Růžodol I, 46001

Logo firmy není k dispozici

A+A Aligator - stěhování Praha, vyklízení Praha, těžká parta

A-rank 46

A+A Aligator - stěhování Praha, vyklízení Praha, těžká parta Praha - stěhování a vyklízení bytů a firem Praha - kompletní stěhovací a vyklízecí služby. KONTAKTY: 602 944 940 - 775 644 940 http://www.stehovani-vyklizeni.cz STĚHOVÁNÍ * stěhujeme byty, kanceláře, archivy, knihovny, sklady, celé objekt..

Nabídka: Vyklízení bytů a sklepů Praha A+A Aligator, Levné stěhování Praha, Levné vyklízení A+A Aligator Praha, více..

Kontakt www.stehovani-vyklizeni.cz - Vinohradská 151, 130 00, Praha 3

Logo firmy není k dispozici

Sběrné suroviny Tomeček s.r.o.

A-rank 46

Firma Sběrné suroviny Tomeček s.r.o. patří mezi významné moravské společnosti poskytující služby v oblasti ekologického zpracování druhotných surovin. Vykupujeme, třídíme, zrpacováváme materiál jako je papír, lepenka, železné a neželezné kovy. Firma podniká na základě schválených provozních řádů a povolení s na..

Kontakt www.suroviny-prerov.cz - Hranická 25 - Přerov Předmostí

Logo firmy není k dispozici

WEGA recycling s.r.o.

A-rank 46

Výkup, prodej, zpracování, likvidace druhotných surovin a odpadů včetně nebezpečných. Kompletní odpadový a kontejnerový servis. Poradenství v oblasti nakládání s odpady. Provoz sběrny druhotných surovin, výkup papíru, železa, barevných kovů a plastů.

Kontakt www.wegarecycling.cz - Vavřineč 130, 277 31 Malý Újezd

Logo firmy není k dispozici

Novák Ján - VYDRUS

A-rank 45

Vítáme Vás na domovské stránce společnosti VYDRUS Králíky s.r.o. Od svého založení se společnost zabývá činnostmi v oblasti zpracování druhotných surovin, současně provádíme sběr akumulátorů, které dodáváme finálnímu zpracovateli. Rozšířili jsme činnosti o dovoz a prodej použitých tahačů a nákladních vozidel na o..

Kontakt www.vydrus.cz - Plynárenská 384 561 69 Králíky

Logo firmy není k dispozici

UNIKASSET spol. s r.o.

A-rank 45

Jsme strojírenská firma která se od roku 1995 specializuje na vývoj, výrobu a následný servis zařízení pro zpracovávání odpadů drcením a mletím včetně separace feromagnetických kovů. Naše drtiče, mlýny a magnetické separátory dodáváme jak samostatně, tak v kompletních technologických linkách. Díky vynikající..

Kontakt www.unikasset.cz - Vítkovická 3310, 702 00 Ostrava 1

Logo firmy není k dispozici

INORGA RERO, spol. s r.o.

A-rank 45

Společnost INORGA RERO, spol. s r.o. ve všech oblastech své činnosti navázala na aktivity stejnojmenné firmy INORGA RERO. Hlavní aktivitou společnosti je nakládání s odpady podle platného zákona o odpadech včetně prováděcích předpisů. Cílem společnosti je přenést vaše problémy z oblasti ekologie na na..

Kontakt www.inorga-rero.cz - Janáčkova 1194/12 702 00 Ostrava, Moravská Ostrava

Logo firmy není k dispozici

SH Drtiče s.r.o. - Drcení dřeva,palstů,pneumatik,nábytku...

A-rank 44

Nabízíme volnou kapacitu drtiče Doppstadt DW-3060 , který je mobilní a může tak působit po celé ČR včetně mobilního nakladače. Drtíme dřevo, plasty, pařezy, stratné palet , lepenka, dřevěné železniční pražce, papír, pneumatiky, nábytek (i čalouněný). Pro naše zákazníky zajišťujeme i servis v oblasti zpracování a ..

Nabídka: Teleskopický manipulátor Terex Agrilift 737, r.v.2007, více..

Kontakt www.shdrtice.cz - Dražice 135 , 39131 Dražice

Logo firmy není k dispozici

UNIFLEX Moravia s.r.o.

A-rank 43

Společnost UNIFLEX Moravia s.r.o. vznikla v roce 2000 v Ostravě. Počátkem roku 2001 se společnost rozhodla pro změnu v oblasti regionálního působení a dále i v činnosti podnikání. Vzhledem k vysoké nezaměstnanosti a znalosti regionu Bruntál, se společnost rozhodla soustředit své sídlo právě do tohoto uvedeného ..

Kontakt uniflex.cz - Zahradní 1440/36, 792 01 Bruntál

Logo firmy není k dispozici

SNAKE SERVIS

A-rank 43

Provádíme úklid rodinných a panelových domů, domácností,kanceláří, dále vyklízení, údržba nemovitostí a zeleně, ostraha formou subdodavatelské činnosti, hlídání dětí. Zaručujeme Vám maximální spokojenost, spolehlivost a flexibilitu.

Kontakt Bernolákova 1190/4

Logo firmy není k dispozici

Likvidace vozidel, autovraků ZDARMA!

A-rank 42

Ekologická likvidace vozidel, autovraků zdarma i s vyřazením z registru motorových vozidel Brno a Brno venkov. Zdarma sběrné místo autovraků pro Brno a Brno venkov. Zdarma odvezeme autovlak. U nás za nic neplatíte.

Nabídka: Auto Výkup, více..

Kontakt www.likvidace-autovraku-brno.cz - Blažkova 7 Brno 638 00

Logo firmy není k dispozici

SOP a.s.

A-rank 42

* výstavba a provozování zabezpečených a řízených skládek, včetně skládek s využitím bioplynu * sběr, svoz a doprava průmyslových i domovních odpadů * různé systémy separovaného sběru domovního odpadu včetně separovaného sběru nebezpečného odpadu z domácností, wet/dry systému * provozování skartačních ..

Kontakt www.mariuspedersen.cz - Pardubická 1630, 535 01 Přelouč

Logo firmy není k dispozici

NAKLÁDÁNÍ S ODPADY - TAUTERMAN

A-rank 42

Společnost František Tauterman - Centrum Likvidací byla založena v roce 1995. Již od tohoto roku je naší hlavní činností recyklace elektronického šrotu a výpočetní techniky, solárních panelů FV a skartací dat. Pro všechny uvedené druhy odpadů současně zabezpečujeme demontáž, odvoz a následnou ekologickou..

Kontakt www.centrum-eko-likvidace.org - Bývalé ZD Třebotov , 252 26 Třebotov. Praha Západ.

Logo firmy není k dispozici

ODVOZ SUTĚ A ODPADU - JIŘÍ BOČEK

A-rank 42

Nabízíme odvoz stavební sutě, zeminy a komunálního odpadu. Dovoz štěrku, písku, betonu, a stavebního materiálu. Vyklízení objektů – Domy, sklepy, půdy. Zemní, bourací a výkopové práce. Zajistíme i nakládku kontejneru. Přistavení kontejneru v Praze a okolí.

Kontakt www.bocek-odpady.cz - Na Větrníku 6/1611, 16200 Praha 6

Logo firmy není k dispozici

Ekoporadenství - Ing. Radek Klvač

A-rank 42

Poradenství v oblasti životního prostředí (podniková ekologie, odpady, ovzduší, voda, IPPC, EIA, havarijní plány, provozní řády aj.) a stavebního řádu (inženýrská činnost).

Kontakt www.ekoporadenstvi-klvac.cz - Lumírova 70, Ostrava

Logo firmy není k dispozici

EKOLOGICKA LIKVIDACE VOZIDEL,ODTAHOVÁ SLUŽBA

A-rank 42

PROVÁDÍME EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL na území SEVEROMORAVSKÉHO KRAJE. ODTAHY A PŘEVOZY VOZIDEL do 3,5t - včetně v rámci celé ČR.

Kontakt www.ekolikcar.cz - Polská 1525/12,Ostrava-Poruba,708 00

Logo firmy není k dispozici

U - TRANSFORM CZ a.s.

A-rank 41

Akciová společnost U - TRANSFORM CZ se od svého založení zabývá recyklací separovaného odpadního plastu, a to jak vytříděného z komunálního odpadu občanů, tak i z průmyslové sféry. Naše společnost patří mezi podniky, které mají v České republice velkou budoucnost. Třídění a recyklace plastových odpadů patří mezi..

Kontakt www.transformstod.cz - Plzeňská 250, 333 01 Stod

Logo firmy není k dispozici

NAPOS, s.r.o.

A-rank 41

100% česká společnost NAPOS, s.r.o. byla založena dne 9. 11. 1992 jako firma zabývající se ekologickým zpracováním kovového, papírového, plastového a skleněného odpadu. Naší filozofií je recyklace surovin bez zátěže životního prostředí. Společnost je certifikována pro systém managementu jakosti dle EN..

Kontakt www.napos.eu - U Panelárny 461, 503 02 Předměřice nad Labem

Logo firmy není k dispozici

VAPO spol. s r.o.

A-rank 41

Firma VAPO spol. s r. o. vznikla v roce 1993 a v současné době má provozovnu v Červeném Kostelci. Výrobní program je zaměřen na dvě oblasti. Jsou to pryžotextilní výrobky a technická pryž lisovaná. Pryžotextilní výrobky se dělí na těsnící vaky potrubí, zvedací vaky, těsnící vaky na trhliny, těsnící klíny a san..

Kontakt www.vapo-sro.cz - Žatecká 660, 441 01 Podbořany

Logo firmy není k dispozici

Kovošrot - Zeman

A-rank 41

Nakládání s odpady,výkup železných i barevných kovů,kabelů a elektrošrotu s podílem drahých kovů.Dále provádíme likvidace technologických celků strojního zařízení,halových prostor,kolejiště apod...-řezání kyslíkem,plazmou s následným výkupem vzniklého kovového odpadu.Pro organizace zajišťujeme dopravu pro svoz kovov..

Kontakt www.kovosrot.jex.cz - V Zátiší 1006,27801 Kralupy nad Vltavou

Logo firmy není k dispozici

NYKOS a.s.

A-rank 41

Marius Pedersen A/S je přední dánskou společností, která se zabývá především moderními metodami nakládání se všemi druhy odpadů, výstavbou silnic a výstavbou sportovních zařízení, výstavbou a renovací speciálních povrchů na těchto objektech, a to nejen v Dánsku, ale i v dalších zemích Evropy. Firma Marius Peder..

Kontakt www.mariuspedersen.cz - Ždánice 71, 281 63

Logo firmy není k dispozici

Stěhování Praha - Stěhovák.net

A-rank 41

Firma Stěhování Stěhovák je středně velká rodinná firma, která se zabývá kompletním stěhovacím servisem. Ve stěhování se pohybujeme už 11. rokem proto máme velké zkušenosti jak se stěhováním bytů tak firem malých i velkých rozměrů. Převážně se zabýváme stěhováním v Praze a okolí, ale vyjíždíme i po celé české rep..

Nabídka: Stěhování Praha volejte ZDARMA 800 444 499, více..

Kontakt www.stehovak.net - Neveklovská

Firmy 130 z 415

Hyperinzerce

RSS Feed
ATOM Feed
Firmy, firemní inzerce: CZ SK PL DE AT CH HU FR IT UK US ES RO RU UA BY TR AM

Inzerce

Firmy

Reality

Bydlení

Práce

Zboží

Slevy

Poptávky

Videoinzerce

Mobily

Notebooky

Foťáky

Monitory

Auta

Motorky

Tiskárny

Soutěže

Xicht

Aktuální vozy

Aktuální moto

Aktuální stroje

Recepty

Moučníky

Grilování

Recepty SK
Copyright © 2003-2015, HyperMedia, a.s. All Rights Reserved
HyperMedia, a.s. členem NetMonitor